CAFÉBORD, Ljusfallshammar, 1900-tal.

226609. CAFÉBORD, Ljusfallshammar, 1900-tal.

Gjutjärnsfot. Diameter ca. 54, höjd 74 cm.
gjuten märkning under skiva (Ljusfallshammar).

Slitage, rostskador, stötmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 853