FARTYGSMODELL, tidigt 1900-tal.

226608. FARTYGSMODELL, tidigt 1900-tal.

Fartygsmodell i trä inuti glasmonter. Mått på glasmontern, höjd 22 cm, längd 47 cm, bredd 22 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 955