KÄPP, med nysilverkrycka, tidigt 1900-tal.

226553. KÄPP, med nysilverkrycka, tidigt 1900-tal.

Längd 88 cm.

Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 88 cm.

Bruksslitage, gravyr.

Antal besök: 925