BORDSLAMPOR, 2 st samt LJUSSTAKAR, ett par, empirestil, 1900-tal.

226535. BORDSLAMPOR, 2 st samt LJUSSTAKAR, ett par, empirestil, 1900-tal.

Alabaster och metall.
Höjd ca. 16-60 cm.

Bruksslitage. Några fläckar. Ljusstakar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alabaster och metall.
Höjd ca. 16-60 cm.

Antal besök: 456