HÄNGE MED KAMÉ.

HÄNGE MED KAMÉ.
2264852. HÄNGE MED KAMÉ.

Snäckkamé med skuren kvinnoprofil fattad i 18k guld, med svenska stämplar, Ceson, höjd 2,5 cm, vikt 3 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2264852. HÄNGE MED KAMÉ.

Bruksslitage.

Antal besök: 670