NILS ERIK FROM. Hänge, silver, signerad.

2264476. NILS ERIK FROM. Hänge, silver, signerad.

Diameter 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 4 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 572