LJUSKRONA, 1900-talets senare del.

226439. LJUSKRONA, 1900-talets senare del.

Diameter 30 cm
Höjd tot 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm
Höjd tot 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 784