NATTDUKSBORD, med stenskiva, 1900-talets första hälft.

226417. NATTDUKSBORD, med stenskiva, 1900-talets första hälft.

Längd 40, bredd 39,5, höjd 61,5 cm.

Slitage, fläckar, repor. Stenskiva lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 629