PARTI SILVER. 7 delar. Bl. a teskedar med dekor av ros.

226404. PARTI SILVER. 7 delar. Bl. a teskedar med dekor av ros.

Teskedar 5 st. Dekor av ros. Längd 9,5 cm. Stämplade kattfot, S.
Sked. Längd 13,5 cm. Utländska stämplar samt kattfot, S.
Tårtgaffel. Längd 13 cm. Dekor av ros. Stämplad M&O, M, L9, Kattfot, S. Tillverkad i Malmö 1961 av Mattsson & Olsson.
Total vikt ca 70 gram.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 70 gram.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 2 500