TESEDAR. 17 st. Silver "Rosenholm" Jacob Ängman, GAB, Stockholm. 1968.

226397. TESEDAR. 17 st. Silver "Rosenholm" Jacob Ängman, GAB, Stockholm. 1968.

17 st teskedar/kaffeskedar.
Längd 12 cm.
Märkta GAB, Stockholm, Kattfot, S, S9.
Vikt ca 280 gram.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 st teskedar/kaffeskedar.
Längd 12 cm.
Vikt ca 280 gram.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 1 524