BORDSFOTOGENLAMPA, Majolika, 1880-tal.

226396. BORDSFOTOGENLAMPA, Majolika, 1880-tal.

Löstagbart oljehus. Höjd 55 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestad. Senare elektrifierad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 676