LAVOAR, 1800-tal.

LAVOAR, 1800-tal.
2263870. LAVOAR, 1800-tal.

Längd 51, djup 40, höjd ca 71 cm.

Slitage, färgbortfall, renoverad, kompletterad, ställvis maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!
2263870. LAVOAR, 1800-tal.

Antal besök: 388