GOLVSPEGEL, 1900-tal.

GOLVSPEGEL, 1900-tal.
226384. GOLVSPEGEL, 1900-tal.

Vinkelbar. Total höjd ca 175 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
226384. GOLVSPEGEL, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 326