SWAROVSKI: LOVELOTS CIRKUS - TOBY ELEFANTEN.

2263624. SWAROVSKI: LOVELOTS CIRKUS - TOBY ELEFANTEN.

nummer 9100 000 300 (1159426), elefanten i en fasetterad kristall med en ljusblå färg och en vanlig färgstam, signerad och daterad till basen, 5 cm hög, med certifikat, i originalkartong.

Utmärkt skick
box använt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utmärkt skick
box använt skick.

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 658