BIRGITTA FLINK. Landskap, olja på duk, signerad och daterad 59.

226352. BIRGITTA FLINK. Landskap, olja på duk, signerad och daterad 59.

62 x 102 cm.

Tryckskada på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 102 cm.

Tryckskada på duk.

Antal besök: 3 028