SERVISDELAR, 14 delar, "Röd rubin", Art Deco, Arthur Percy, Gefle.

226320. SERVISDELAR, 14 delar, "Röd rubin", Art Deco, Arthur Percy, Gefle.

9 assietter, diameter 19 cm.
2 blomhållare, höjd 17 - 19,5 cm.
1 skål, diameter 27 cm.
2 ljusstakar, diameter 14 cm.

Bruksslitage, en ljusstake med nagg på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 assietter, diameter 19 cm.
1 skål, diameter 27 cm.
2 ljusstakar, diameter 14 cm.

Antal besök: 898