GUSTAV RYDBERG. litografi, Kustmotiv, numrerad 36/260.

226278. GUSTAV RYDBERG. litografi, Kustmotiv, numrerad 36/260.

60 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 64 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 244