PRYDNADSFÖREMÅL mässing ,koppar, metall m.m.

2262708. PRYDNADSFÖREMÅL mässing ,koppar, metall m.m.

2 lådor blandad parti.

Slitage samt skador.

Tema

Föremål från Ericsbergs slott: Del 2

Gör en kostnadsfri värdering!

2 lådor blandad parti.

Slitage samt skador.

Tema

Antal besök: 949