HARALD WIBERG. Litografi, signerad, numrerad och daterad 1946.

226262. HARALD WIBERG. Litografi, signerad, numrerad och daterad 1946.

186/200.

Bildmått, ca. 56.5 x 74.5 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram. Bakpapp släppt från ram i överkant.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

186/200.

Bildmått, ca. 56.5 x 74.5 cm.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 1 177