FLASKA, glas, 1700-tal.

FLASKA, glas, 1700-tal.
2262511. FLASKA, glas, 1700-tal.

Höjd ca 24 cm
Går ej att stå.

Ålders och bruksslitage. Kan ej stå. avslag på ringar runt hals. Vitt streck är från tillverkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm
Går ej att stå.

Antal besök: 1 422