VINGLAS (12), Lausitzer Kristall, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

226226. VINGLAS (12), Lausitzer Kristall, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Höjd 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 560