BOKHYLLA, 1900-talets mitt.

BOKHYLLA, 1900-talets mitt.
226220. BOKHYLLA, 1900-talets mitt.

Mahognyfanér
Bredd 118 cm
Djup 26 cm
Höjd 132 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognyfanér
Bredd 118 cm
Djup 26 cm
Höjd 132 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 713