SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
226213. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Dubbelpipigt. Längd 117 cm.

Slitage, skador, utbytta delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbelpipigt. Längd 117 cm.

Antal besök: 931