NÖTKNÄPPARE. Skuret trä. Poserande kvinna.

226189. NÖTKNÄPPARE. Skuret trä. Poserande kvinna.

Längd 33 cm.

Bruksskick.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 33 cm.

Bruksskick.
Slitage.

Antal besök: 1 969