MODELLTÅG, Märklin, HO samt LOK, Fleischmann. 1900-talets andra halva.

226173. MODELLTÅG, Märklin, HO samt LOK, Fleischmann. 1900-talets andra halva.

Märklin, 1 Lok, 2 personvagnar, tankvagn, godsvagn, 2 lastvagnar. 12 st kurvor 20 cm. 8 st kurvor 18 st rak järnvägsräls. Tunnel. Ett lok Fleischmann.

Slitage. Ett fönster i Fleischmann loket trasigt. Märken. Färgbortfall. Buckla. Spricka i tunneln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 376