BARNCYCKEL, trampmodell, 1960-tal.

226118. BARNCYCKEL, trampmodell, 1960-tal.

Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, rost.

Antal besök: 1 226