GUNGHÄST, furu, Geiger, 1900/2000-tal.

226116. GUNGHÄST, furu, Geiger, 1900/2000-tal.

Brännmärkt. Längd 102 cm.

Slitage, märken, repor. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkt. Längd 102 cm.

Antal besök: 1 819