HELGE CARDELL. "Stranden vid Burenvik". Olja på duk. Signerad.

22610. HELGE CARDELL. "Stranden vid Burenvik". Olja på duk. Signerad.

33 x 46 cm.

Helge Cardell (1902–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 46 cm.

Helge Cardell (1902–1972)

Antal besök: 9 003