SEKRETÄR, Art Deco, Reiners Möbelfabrik, 1900-talets första hälft.

226091. SEKRETÄR, Art Deco, Reiners Möbelfabrik, 1900-talets första hälft.

Stämpelmärkt undertill. Längd 85, bredd 46, höjd 103 cm.

Slitage, märken, repor, fanérskador. Skador kring nyckelhål. Nyckelskylt saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 721