AFFISCH, ABA Swedish Air Lines.

2260867. AFFISCH, ABA Swedish Air Lines.

Ca 61 x 98 cm.märkt Olle Svensson.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 500