GERTRUD WRÅKE-LINDQUIST. "Klippan Torekov". Olja på duk. Signerad.

22606. GERTRUD WRÅKE-LINDQUIST. "Klippan Torekov". Olja på duk. Signerad.

27 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 41 cm.

Antal besök: 1 130