HALLBYRÅ, 1930/40-tal.

HALLBYRÅ, 1930/40-tal.
226065. HALLBYRÅ, 1930/40-tal.

8 lådor. Höjd 76 cm. Längd 44 cm. Bredd 31 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 818