MATTA. Semiantik. Tekke. Turkmen. 240x165 cm.

226017. MATTA. Semiantik. Tekke. Turkmen. 240x165 cm.

240x165 cm.
Röd/brunmelerad botten med rader av güls samt underornament. Stiliserad huvudbård.

Skador. Hål.
Fransar saknas. Fransar med lagning.
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

240x165 cm.

Skador. Hål.
Fläckar.

Antal besök: 648