TRÄSNITT, Japan, 18/1900-tal.

TRÄSNITT, Japan, 18/1900-tal.
226010. TRÄSNITT, Japan, 18/1900-tal.

Figurscen, 34x24 cm.

Monterad i ej tillhörande ram, fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurscen, 34x24 cm.

Antal besök: 539