BORD 2 st, 1800/1900-tal.

BORD 2 st, 1800/1900-tal.
22600. BORD 2 st, 1800/1900-tal.

Bord med fällbar skivdel, tot längd 68, bredd 51, höjd 72 cm.
Bord, runt, diameter 93, höjd 72 cm.

Runt bord med senare underrede, något löst. Slitage. Smärre skador, sprickor. Renoverade, kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 893