SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700/1800-tal.

225955. SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700/1800-tal.

Längd 104 bredd 50 höjd 111 cm.

Slitage, skador, renoverad, kompletterad med bland annat beslag, maskstungen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 667