LJUSKRONA, 5 ljuspunkter, metall, dekor av blommor, 1900-tal.

225950. LJUSKRONA, 5 ljuspunkter, metall, dekor av blommor, 1900-tal.

Höjd ca 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55 cm.

Slitage.

Antal besök: 695