MATTA. Röllakan. Signerad ILS. 1960-tal. 240x178 cm.

225940. MATTA. Röllakan. Signerad ILS. 1960-tal. 240x178 cm.

Geometriska mönster i svart, blå, rosa och gult mot beige botten. Bård i svart.
240x178 cm.
Monogramsignerad ILS.

Slitage.
Synlig varp.
Defekt kring kantband.

Gör en kostnadsfri värdering!

240x178 cm.
Monogramsignerad ILS.

Slitage.
Synlig varp.
Defekt kring kantband.

Antal besök: 8 206