LAJOS MACK, FIGUR, ZSOLNAY.

LAJOS MACK, FIGUR, ZSOLNAY.
2257962. LAJOS MACK, FIGUR, ZSOLNAY.

Venus med snäcka, porslin med eosinglasyr, stämplad "ZSOLNAY PECS", Ungern, 1900-talets första hälft, höjd 12,5 cm.

Något hanteringsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något hanteringsslitage.

Antal besök: 963