PORTRÄTT FÖRESTÄLLANDE GEORGE WASHINGTON.

2257626. PORTRÄTT FÖRESTÄLLANDE GEORGE WASHINGTON.

Olja på duk, sannolikt 1800-talet, höjd 20 cm.

Krackelyr, ram med pastellage skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 360