TELEFONBORD i teak. 1960-tal.

TELEFONBORD i teak. 1960-tal.
225753. TELEFONBORD i teak. 1960-tal.

Väggfäst bord med en hylla, två lådor
Höjd 24,5 cm
Bredd 32 cm
Djup 26,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,5 cm
Bredd 32 cm
Djup 26,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 442