RING 18k guld med grön sten, Stigbert, Engelbert Stockholm.

225752. RING 18k guld med grön sten, Stigbert, Engelbert Stockholm.

Ringstorlek ca 16.
Vikt ca 4,8 gram.

Slitage, bucklor, omarbetad/justerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 16.
Vikt ca 4,8 gram.

Antal besök: 1 271