BENGT HILLGRUND. Olja på duk, signerad Hillgrund.

2257380. BENGT HILLGRUND. Olja på duk, signerad Hillgrund.

Bildstorlek 87x51 cm, ramstorlek 98x62 cm.

Bruksslitage. Ej examinerad ur ram.

Bengt Hillgrund (1935–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bengt Hillgrund (1935–1981)

Antal besök: 444