OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med barn, olja på duk.

225730. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med barn, olja på duk.

59 x 44 cm.

Slitage, smärre skador/färgbortfall, retucherad.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 44 cm.

Antal besök: 807