KARMSTOL, senbarock, 1700-tal.

22560. KARMSTOL, senbarock, 1700-tal.

Skinklädda karmar samt sits.

Renoverad, lagningar, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinklädda karmar samt sits.

Antal besök: 876