T LUNDGREN. Olja på duk, porträtt, signerad och daterad -31.

225596. T LUNDGREN. Olja på duk, porträtt, signerad och daterad -31.

Porträtt på man
40,5 x 29 cm.

Ett mindre färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt på man
40,5 x 29 cm.

Ett mindre färgsläpp.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 316