VASER, ett par, glas, Margareta Hennix, Pukeberg, signerade och daterade -90.

225577. VASER, ett par, glas, Margareta Hennix, Pukeberg, signerade och daterade -90.

Höjd ca 17. 2 cm.
Signerade M. Hennix, Pukeberg -90.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17. 2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 301