WILLIARD LUNDSTEDT. Olja på träpanel, signerad.

225535. WILLIARD LUNDSTEDT. Olja på träpanel, signerad.

Mått 30 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 30 x 31 cm.

Antal besök: 880