LUDVIG RICHARDE. Kustbild med fartyg, olja på duk, signerad 91.

225519. LUDVIG RICHARDE. Kustbild med fartyg, olja på duk, signerad 91.

58 x 84 cm.

Krackelerad.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 84 cm.

Krackelerad.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Antal besök: 1 225