SKULPTUR, BEDJANDE MAN.

SKULPTUR, BEDJANDE MAN.
2255175. SKULPTUR, BEDJANDE MAN.

Kallmålad brons, sannolikt Österrike, 1900-talets första hälft, höjd 6,5, 12x10 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Antal besök: 580